Skupina House - Autoportrét-deska na farme tesne mimo Luttach Ahrntal v Jižním Tyrolsku v Itálii br>

Pro více informací prosím navštivte naše nové stránkyNaše Pension zde Ahrntal v jižním Tyrolsku na farme( je zcela samostatne( - self-catering dovolenou skupin.
Být starší 22 let, farmy prázdninové destinace pro mnoho skupin ze všech zemí.
Hosté ve(de(t pr(ed celou r(adu výhod máme oproti jiným Mít domy, které jsou uprostr(ed blízkých okolních domu* nebo obsazeno Silnice jsou vítány. Ne(které zážitky pr(ímo na dvor(e na naší Alm pr(edevším pro skupiny anbeboten a rodiny jsou unikátní v Evrope(


Nechte se inspirovat krásné místo, tady v horách nad Luttach Ahrntal v radosti!Tato farma uprostr(ed krásné horské scenérie Jižní Tyrolsko se stal jednou z nejoblíbene(jší prázdninové destinace Skupin.
Spolu s pr(ilehlými výpasu farme( je obrovský Oblasti , kde se hostu*m nejru*zne(jší dobrodružství nabízeny.
Nezapomenutelné krásné horské procházky jsou pr(ímo
o Možné od ruky.
Od té doby se Ahrntal týkající se lyžování a mnoho jiných levné pojednává o cestování skupin insiders'tip.
Nechte se pr(ekvapit!
Další informace:
Penzion - hotel c(i apartmánu na farme( nebo v Luttach St Johann in Ahrntal Südtirol Itálie.

Obce v Ahrntal:
Luttach, Weißenbach (pr(ístupný z Luttach z) St Johann, Steinhaus (kapitálu na Ahrntal) svatého Jakuba a svatého Petra.

Du*chody v Jižní Tyrolsko - Itálie, pro rodiny a skupiny de(tí - Vlastní-du*m -- Itálie - Jižní Tyrolsko, penzijní s velkým nabízí na dovolenou skupin. Dobrodružná dovolená pro skupiny na farme( v krásné hory Jižní Tyrolsko - Itálie. Jižní Tyrolsko ubytovny pro všechny velké prázdniny se svou skupinou se chte(jí líbit. Itálie - levná dovolená v Jižní Tyrolsko - Ahrntal / Luttach; dovolená na farme(, ideální pro rodiny s de(tmi nebo skupiny; jedinec(né dobrodružství park hr(ište( a lezecká! .. Itálie - dovolená. Rodinnou péc(i a teplo najdete zde. Velké a malé mají všichni vaši zábavu V nove( bazénu nebo slune(ní na velké travnaté plochy.
Pensione nelle montagne Le montagne in alto adige Casa di ferie Dovolená v Jižním Tyrolsku Dovolená ve Val Pusteria Penzion v Pusteria Casa autogestita Pension for groups in South Tyrol - Italy Guesthouse Önálló ház Dél-Tirol Olaszország Russische Seite Fr Seite Pl Seite